Морські контейнерні перевезення

Якщо вам необхідно перевезти вантаж на далеку відстань та при цьому витратити мінімум коштів, то найкраще рішення – морські контейнерні перевезення. Таке логістичне рішення має цілий ряд переваг, і тому користується незмінною популярністю. Наші клієнти  – це великі міжнародні компанії та маленькі (невеликі) фірмі, приватні особи та промислові підприємства.

Чому варто обирати морські контейнерні перевезення вантажів?

  1. Економічність. Питання «скільки коштує?» часто виявляється вирішальним для вибору транспорту.  Ви можете порівняти ціни та переконатися, що перевезення морем має саму мінімальну вартість в перерахунку на кілограм вантажу. Це обумовлено великою вантажопідйомністю транспортного судна відносно витрати палива.
  2. Великі обсяги. Тепер вам не доведеться ускладнювати логістику та дробити доставку на маленькі партії. Тільки морем можна перевезти декілька тонн товару у будь-яку точку світу, що означає суттєве зниження витрат та ризиків. Контейнерні перевезення не мають обмежень за видом та кількістю вантажу, тому замовник отримує можливість транспортувати будь-який товар згідно своїх потреб. Контейнерные перевозки не имеют ограничений по виду и количеству груза, поэтому заказчик получает возможность транспортировать любой товар согласно своим потребностям.
  3. Безпека. Вантаж міститься у герметичні міцні контейнери, які забезпечують високий рівень захищеності на всіх ділянках шляху. Наливні, сипучі, тверді, крихкі об’єкти –  ми підберемо оптимальний вид контейнера, щоб гарантувати безпеку.  
  4. Просте завантаження та розвантаження. Завдяки універсальним пристроям кріплення, контейнери зручно переміщуються з місця на місце, швидко і надійно чіпляються до навантажувальної техніки, що означає мінімальні витрати часу на завантаження та розвантаження.
  5. Комбіновані перевезення. Завдяки стандартним габаритам, контейнери підходять також для автомобільного та залізничного транспорту, що особливо зручно у разі суміщення перевезення «земля-море». Вам не доведеться турбуватися про ризики і перевантажувати товар. Контейнер можна швидко та акуратно закріпити як на автомобілі, так і на залізничній платформі.
  6. Збірний вантаж. Якщо вам необхідно перевезти невеликий обсяг вантажу, то цілий контейнер для цього не знадобиться. Ви можете помістити свій товар разом з вантажами інших замовників – ви істотно заощадите, не витрачаючи гарантій безпеки.
  7. Великі відстані. Контейнерні перевезення морським транспортом дозволяють гнучко стикувати порти перевантаження, підбираючи майже будь-який маршрут. У цьому випадку вони просто незамінні!

Чим перевозять вантажі?

Для морських перевезень використовують стандартні контейнери – 20-футові та 40-футові. Найпоширенішим є 20-футовий варіант (позначається як TEU). Він вважається стандартною одинице, за допомогою котрої вимірюється парк перевізника і місткість транспортного судна.

Окрім стандартних закритих контейнерів, ми пропонуємо також:

  • контейнери-цистерни для палива та інших наливних вантажів;
  • рефрижератори для збереження потрібної;
  • відкриті платформи для негабаритних виробів.

Як замовити міжнародні морські контейнерні перевезення?

Наша компанія Grand Logistics організує доставку будь-яких видів вантажу в будь-який порт світу. Досвідчені фахівці запропонують варіанти стикування з наземним транспортом при мінімальній кількості перевантажень.

Ми приймаємо та відправляємо вантажі морськими контейнерними перевезеннями з портів Одеси та Іллічівська, доставляємо наземним транспортом з Києва та усіх куточків України.

Зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму на сайті, щоб отримати краще логістичне рішення ваших запитів!

Запит ставки фрахту
---