Доставка одягу з Китаю, Туреччини, Європи, США

Одяг з Китаю, Європи, Туреччини користується незмінним попитом на вітчизняному ринку. Частка імпорту в цьому секторі становить майже 90%. Чим пояснюється така популярність?

 • Доступна ціна на одяг і взуття, навіть з урахуванням вартості транспортування. Різниця між товарами з магазина і аналогічними привізними доходить до 50%.
 • Величезний вибір моделей будь-яких виробників.
 • Можливість недорого купити вироби відомих брендів.

Єдине, що зупиняє потенційних покупців – складності доставки та митного оформлення вантажу. Адже потрібно мати чималий досвід, щоб успішно впоратися з цими завданнями. Але наші клієнти вже давно не турбуються з цього приводу, адже фахівці “Global Logistics” вирішують всі проблеми і формальності!

Ми готові надати допомогу на кожному етапі доставки одягу.

Підбір постачальника в Китаї, Туреччині, Європі

Працювати безпосередньо завжди вигідно! За бажанням замовника наші фахівці підготують список фабрик-виробників і постачальників одягу і взуття, текстилю та інших товарів. Крім того, ми можемо провести переговори і посприяти в укладанні юридично правильного контракту. Це допомагає убезпечити покупця і уникнути безлічі неприємних моментів в майбутньому.

Приймання вантажу

Що зручніше: самостійно організовувати доставку товару в порт або доручити це професійному перевізнику? “Global Logistics” приймає вантаж на складі одного або кількох відправників, консолідує його при необхідності, а потім транспортує на судно. Це дуже зручно, якщо замовник отримує кілька партій одягу і взуття у різних постачальників.

Доставка одягу з Європи, Китаю, Туреччини “від дверей до дверей”

Для перевезення найчастіше використовуються стандартні контейнери, усередині яких одяг розміщується в ящиках, палетах, картонних коробках. Ми також пропонуємо спеціалізовані контейнери, обладнані всередині стелажами і вішалками. Брендовий одяг з Європи може транспортуватися з супутніми товарами – манекенами, каталогами, зразками. Ми подбаємо про кожну деталь!

Компанія “Global Logistics” приймає вантажі від 50 кілограм і формує збірні контейнера для відправки в Україну.

Наші замовники знають, що збірний вантаж – це завжди дешевша доставка. 

Середні терміни перевезення одягу в Україну:

 • з Туреччини – від 7 до 15 днів;
 • з Європи – від 10 до 24 днів;
 • з Китаю – від 30 до 60 днів;
 • з США – від 24 до 50 днів.

Після прибуття в Україну і проходження митних процедур, контейнер перевантажується на автотранспорт і доставляється прямо на адресу отримувача. Так відбувається повний комплекс транспортування “від дверей до дверей”.

Митне оформлення за 1-2 дня

Одна партія одягу може включати кілька десятків кодів ТН ЗЕД. Їх потрібно правильно визначити, щоб оперативно задекларувати товар і пройти всі митні процедури. Існує безліч важливих нюансів, які стосуються найменувань одягу, ярликів, супровідних документів. Навіть простий підрахунок кількості одиниць товару може стати проблемою через різницю в правилах.

Наші фахівці вміло пройдуть всі формальності, перевірять вага, оформлять сертифікати і максимально швидко проведуть вантаж через митницю.

Чому клієнти вибирають “Global Logistics”:

 • Великий досвід. Більше 5 років успішних поставок одягу в морських контейнерах, сотні виконаних замовлень і десятки постійних клієнтів, які нам довіряють.
 • Вигідні ціни. Ми напряму співпрацюємо з найбільшими судноплавними лініями, тому готові запропонувати низькі ставки і дисконти без втрати якості обслуговування.
 • Прозорий трекінг. Наші клієнти завжди знають, в якій точці знаходиться їх вантаж і коли очікується його прибуття.
 • Оперативне реагування. Наші фахівці завжди на зв’язку і готові допомогти. Ми швидко вирішуємо будь-які питання, даємо консультації і виконуємо побажання клієнтів.

Зверніться “Global Logistics” і отримаєте дійсно якісний сервіс!

Запит ставки фрахту
---