Доставка електроніки з Китаю

Українські споживачі все частіше купують планшети, електронні книги, ноутбуки, телефони та інші гаджети китайського виробництва. Така техніка по кишені нашим покупцям навіть в умовах кризи, а її якість і технічні можливості не поступаються дорогим європейським і американським аналогам. Щоб задовольнити попит, багато компаній нарощують імпорт електроніки з Китаю.

Компанія «Global Logistics» допомагає своїм клієнтам зробити бізнес на електронних товарах по-справжньому вигідним.

Важливо не тільки знайти хорошого постачальника з низькими цінами, а й ретельно продумати спосіб доставки, інакше транспортні витрати «з’їдять» весь потенційний прибуток. Наші фахівці запропонують оптимальний логістичний план.

Основні принципи роботи компанії

Вам будуть забезпечені:

 • найкоротші терміни доставки;
 • низькі ставки;
 • безпеку;
 • точність і акуратність;
 • допомога і співробітництво.
Ми гарантуємо підтримку клієнтів на всіх етапах, починаючи з підбору постачальника в Китаї і закінчуючи передачею товару в руки одержувача.

Що включає в себе стандартна ставка «Global Logistics» на доставку з Китаю:

 • фрахт морського контейнера (цілком або збірного);
 • оплату термінальних послуг і портових зборів;
 • вантажно-розвантажувальні роботи в порту;
 • експедирування до складу одержувача.

Ми пропонуємо також ряд додаткових послуг, щоб повністю позбавити клієнтів від проблем, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю

 1. Збір інформації про постачальника.

Реальне якість електронної техніки не завжди відповідає заявленому, тому необхідно ретельно перевіряти виробників. Китайські товари сумно відомі низькопробними підробками, які можуть відлякати навіть самого невибагливого покупця. Фахівці «Global Logistics» готові зібрати інформацію і відгуки про продавця, щоб наші клієнти не втратили гроші на невигідній покупці.

 1. Ведення переговорів, укладення контракту.

Ця послуга також допомагає заощадити час і чималі суми, тому що ми оформляємо юридично правильні договору. З ними у вас не виникне проблем при оплаті, вивезення / ввезення та митного оформлення товару.

 1. Отримання електроніки на складі постачальника і перевезення в порт.

Щоб телефони з Китаю не затрималися в дорозі, наші логісти організовують приймання та оперативну доставку товару в порт. Мінімальний обсяг вантажу – 1 кубічний метр.

 1. Митне оформлення електроніки.

Досвідчені брокери «Global Logistics» правильно класифікують всі види гаджетів за ТН ЗЕД, збирають пакети документів для подачі на митницю, розраховують розмір митних платежів, представляють і відстоюють інтереси замовника в митних органах. Як правило, на оформлення партії електроніки йде всього 1-2 дня.

Наші клієнти мінімально беруть участь в процесі транспортування і просто отримують електроніку з доставкою на свій склад.

Замовте консультацію в “Global Logistics” і побудуйте вигідний бізнес на електроніці з Китаю!

Запит ставки фрахту
---