Доставка вантажів з США

Як часто ми переглядаємо сторінки інтернет-магазинів з США і мріємо купити найрізноманітніші товари, адже ціна і якість дійсно приваблюють. А ще в інтернеті часто проводяться привабливі акції та розпродажі. І вже, буває, ми готові зробити вдалу покупку, але відлякують проблеми довгої, складної і дорогої доставки. А раптом товар загубиться і зовсім не дійде? Адже Америка – це так далеко …

Насправді подібні проблеми – не більше, ніж міф, адже існує безліч способів організувати міжнародні вантажоперевезення зі Штатів в Україні. Компанія “Global Logistics” знає, як це зробити!

Доставка вантажів з США авіатранспортом

Такий спосіб транспортування дозволяє доставити будь-який товар в максимально стислі терміни. Зручно, швидко, надійно – це основні переваги перевезення по повітрю.

Ми пропонуємо два варіанти роботи на ваш вибір.

  1. Пряму доставку вантажів зі Штатів в Одесу, Дніпропетровськ, Київ, Харків. Це означає економію часу (ви отримаєте товар всього за 3-5 днів) і відсутність додаткових перевалочних пунктів. Але будьте готові до більш високої вартості перевезення.
  2. Мультимодальне перевезення з використанням літаків і автомашин. При такому способі вантаж спочатку потрапляє в аеропорт Європи, консолідується на складі, а звідти вирушає в пункт призначення. Якщо вас влаштує термін транспортування 15-20 днів, то ми рекомендуємо вибрати Мультимодальний варіант, оскільки він дозволяє істотно зменшити фінансові витрати.

При необхідності наші фахівці організують перевезення по території США від складу відправника до аеропорту. Це дуже зручно – вам не доведеться зв’язуватися з американськими перевізниками і шукати способи доставити вантаж в аеропорт.

Доставка вантажів з США в Україну морським транспортом

Великі партії товарів зазвичай відправляють судноплавними лініями – це знижує вартість доставки і розширює можливості по тоннажу.

Термін доставки зі східних штатів зазвичай займає 40-60 днів, із західних – на 15-20 днів довше. Наші фахівці організють морську доставку і митне оформлення з Нью-Йорка, Нью-Джерсі і Х’юстона.

Ми пропонуємо різні види контейнерів, які підійдуть для будь-якого типу об’єктів: 20- і 40-футові контейнери для стандартних сухих вантажів, цистерни для наливних, рефрижератори для особливого температурного режиму, відкриті платформи для негабаритів.

Експрес доставка вантажів з США

Компанія «Global Logistics» приймає приватні посилки вагою до 30 кг для термінової доставки в усі області України. Ми пропонуємо відмінний сервіс, кращі ціни і терміни транспортування. Відправлення відбуваються кожен день. Невеликі вантажі відправляються в числі збірних контейнерів і потрапляють в руки одержувача протягом 3-5 тижнів (в залежності від порту відправлення і пункту доставки).

Доставка негабаритних вантажів зі Штатів

Об’єкти, які перевищують стандарти за вагою та розмірами, перевозяться двома способами: в спеціальному морському контейнері або на палубі судна.

Морські контейнери для негабариту бувають з відкритим верхом, у вигляді відкритої платформи без стінок або зі стінками. Якщо параметри об’єкта не дозволяють скористатися контейнером, то його можна закріпити на палубі або в трюмі судна.

Ми багато разів організовували подібні транспортування, і вантаж завжди успішно доходив до одержувача, без пошкоджень і затримок.

Послуги «Grand Logistics» з доставки великогабаритних вантажів зі Штатів включають:

  • розробку індивідуального маршруту мультимодального транспортування об’єкта;
  • організацію спецтранспорту для переміщення товару по дорогах США та України;
  • отримання дозволів на перевезення негабариту;
  • завантаження і розвантаження товарів на всіх етапах;
  • випуск коносамента, митне оформлення.

Доставка збірних вантажів з Америки

Щоб відправити невелику партію товару, необов’язково орендувати цілий контейнер. Ми організуємо упаковку, транспортування посилки в американський порт, оформлення документів, митне очищення, потім відправимо її в збірному контейнері в один з європейських портів – Гданськ, Гдині, Клайпеду або Таллінн. Звідти посилка потрапить в будь-яке місто України.

Компанія «Grand Logistics» гарантує оперативність на всіх етапах переміщення вантажу!

Замовте будь-який спосіб доставки вантажу з України до Америки або з Америки в Україну і переконайтеся, наскільки все просто і вигідно!

Запит ставки фрахту
---