Доставка вантажів з Європи

Європейський ринок все частіше приваблює наших клієнтів. Відмінні якісні товари, високий рівень обслуговування, географічна близькість розташовують до зростання ділових зв’язків і особистих покупок. Залишається тільки вирішити питання швидкої і економічною доставки вантажів з Європи.

Наша компанія “Global Logistics” готова взяти всі організаційні клопоти на себе. Особливою популярністю користується спосіб транспортування «двері-двері», коли відправник віддає вантаж кур’єру, а через кілька днів задоволений одержувач вже тримає посилку в своїх руках без всяких складнощів і формальностей.

Завдяки міжнародним вантажоперевезенням з Європи ви зможете:

 • Здійснити вигідні покупки в популярних інтернет-магазинах (наприклад, Ebay або Amazon);
 • Економічно і швидко отримати посилки від родичів і друзів;
 • Доставити особисті речі при переїзді;
 • Замовити недорогі оригінальні автозапчастини та електроніку;
 • Вивезти великогабаритні та негабаритні об’єкти, небезпечні вантажі.

Доставка збірних вантажів з Європи

Багато починаючих бізнесменів мають справу з невеликими партіями товару, які не займають всі місця в машині. Раніше довелося б оплачувати навіть порожній простір, але тепер послуга збірних вантажів вирішила цю проблему.

Наші фахівці візьмуть товар і помістять його на консолідаційному складі, звідки він у найкоротші терміни буде відправлений одержувачу. Доставка вантажів з Європи в Україну в складі збірних машин вимагає досвіду і уважності.

Основні етапи роботи:

 1.    Посилки, що надійшли, сортуються на складі і оптимально розміщуються в транспортному засобі.
 2.    Кожне вантажне місце отримує власне маркування.
 3.    Оформлюється супровідна документація по особливим вимогам, щоб вантажівка без проблем перетнула кордон.
 4.    Машина йде в рейс і доставляє об’єкти одержувачам.
Збірні вантажоперевезення з Європи в Україну дозволяють економити до 30% вартості транспортування!

Вам не доведеться турбуватися про збереження товару – правильне маркування та документація, грамотне кріплення і сучасні транспортні засоби зводять до нуля ризики втрати.

Експрес-доставка вантажів з Європи

Термінове транспортування може врятувати безліч ситуацій. Наприклад, матеріали та комплектуючі потрібні у виробництві «ще вчора», і тепер зриваються терміни виконання договору, загрожують штрафні санкції та інші неприємності. Або необхідно терміново полагодити вийшовше з ладу обладнання, поставити автомобіль «на колеса», отримати зразки для виставки. У таких випадках замовнику потрібно отримати вантаж протягом декількох днів.

Ми готові організувати термінову доставку вантажів з Європи в Одесу, Дніпропетровськ, Київ, Харків, яка займе всього 3-4 дня разом з митним оформленням.

Як це виглядає на практиці:

 1. Отримуємо заявку на експрес-доставку.
 2. Забираємо вантаж у відправника.
 3. Відправляємо окрему машину або знаходимо найближчий авіарейс.
 4. Оформляємо експортну або транзитну декларацію.
 5. Отримуємо вантаж, проходимо митні процедури по його очищенні.
 6. Віддаємо посилку в руки одержувачу.

Компанія «Global Logistics» має напрацьований досвід і зв’язки з термінової доставки та митного оформлення вантажів з Європи. Наш сервіс, тарифи і терміни вас порадують!

Доставка негабаритних вантажів з Європи

Транспортування важких нестандартних об’єктів вимагає особливо ретельної підготовки: потрібно отримати дозвільні документи, узгодити дорожню карту, замовити супровід в разі потреби.

Наші фахівці успішно організовували десятки спеціальних рейсів. Сільськогосподарська техніка, промислове обладнання, трансформатори – ось тільки частина об’єктів, з якими ми працювали. Клієнти звертаються саме до нас, якщо їм потрібно доставка великогабаритних вантажів з Європи.

Ми працюємо з такими країнами: Франція, Італія, Португалія, Греція, Німеччина, Польща, країни Балтики, Чехія, Угорщина, Чорногорія, Словаччина, Словенія, Австрія, Іспанія, Швеція, Фінляндія.

Потрібно організувати вантажоперевезення з України в Європу і назад? Телефонуйте, ми запропонуємо кращі умови, терміни і ціни!

Запит ставки фрахту
---