Брокерскі послуги

Недосвідчені підприємці часто вважають, що послуги брокерських компаній – це зайва трата грошей. Вони самостійно спілкуються з митними органами, питають поради у «колег по цеху», читають інформацію в інтернеті і в підсумку стикаються з безліччю несподіваних проблем:

  • Їх вантаж зупиняють через брак документів і відправляють на склад тимчасового зберігання.
  • Вони платять штрафи.
  • Затівають тривалі тяжби з митними органами.
  • Втрачають товар в результаті конфіскації.
  • Їм нараховують подвійне, а то й потрійну мито.

… І наступного разу, набравшись гіркого досвіду, бізнесмени замовляють митно-брокерські послуги професіоналам.

Компанія «Global Logistics» надає повний спектр послуг брокерських компаній.

Ми не тільки перевозимо вантажі, а й проходимо всі митні формальності швидко і економно.

Основні етапи роботи

Передконтрактне консультування. Перш ніж укласти договір на покупку продукції, наші клієнти радяться з приводу дозвільних документів, які необхідно буде надати в митні органи. Залежно від найменування товару, можуть знадобитися додаткові сертифікати фітосанітарного та епідеміологічного контролю, ліцензії на ввезення, сертифікації УКРСЕПРО та інші.

Наші брокери за кодом ТН ЗЕД нададуть повний перелік документів і рекомендації щодо їх отримання. Часто клієнти не хочуть витрачати свої час і сили, тому оформляють на нашу компанію доручення, і ми самостійно отримуємо дозвільні папери.

Оформлення і прийом товаросупровідних документів. Правильне оформлення рахунку-фактури, пакувального листа, технічного опису, листів на митницю – запорука швидкого декларування. Для кожного документа є певні вимоги щодо оформлення та обов’язкової інформації. Наші фахівці перевірять і випустять документи згідно з усіма нормами.

Визначення коду ТН ЗЕД. Це окрема частина роботи, яка вимагає чималого досвіду. Помилка з визначенням коду може призвести до переплати мит, затримці товару, збору додаткових документів, втрати часу і грошей. Ми запропонуємо оптимальний код ТН ЗЕД, який дозволить оформити товар за мінімальною ставкою і з найменшою кількістю дозволів.

Розрахунок митних платежів. Брокери «Global Logistics» визначать точну суму, яку потрібно буде перевести для сплати зборів і мит. Мінімальна ставка на імпортні товари – 20% ПДВ. Експорт у багатьох випадках можна оформити безкоштовно.

Оформлення ПП / ПД. Це попереднє повідомлення / декларація, яку необхідно подати, коли імпортний вантаж перетинає сухопутний кордон. Брокер повідомляє номер декларації, і тільки після цього машину пропускають на територію України.

Подача декларації (ВМД). Необхідно правильно заповнити всі поля форм МД в електронному або паперовому вигляді, тому що інакше декларацію можуть повернути на дооформлення. Без спеціальних знань правильно оформити ВМД практично неможливо.

Допуск вантажу в зону митного контролю і наступний випуск. Митний брокер оформляє пропуск, щоб товар пройшов в митну зону, а потім робить зворотну процедуру. Час перебування вантажу в зоні чітко фіксується, а потім оплачується. Водії, як правило, цим не займаються.

Супровід митного інспектора на огляд вантажу. Фізичний огляд товару, його упаковки, транспортного засобу – один з обов’язкових етапів оформлення. Відповідальний інспектор в супроводі брокера уважно перевірить, щоб маркування, кількість і зовнішній вигляд товару відповідали документам, і після цього прийме рішення про оформлення та ввезення / вивезення. Якщо будуть знайдені невідповідності, інспектор вимагатиме додаткові документи або прийме рішення про затримання / конфіскацію вантажу.

Чи не хочете самостійно спілкуватися з митними органами? Адже по факту – це безліч підводних каменів, обійти які під силу тільки професійним брокерам. Звертайтеся до нас за консультацією, щоб гарантовано отримати і відправити вантаж!

Запит ставки фрахту
---